Aramak istediğiniz kelimeyi yazınız...

Erdem'den

Haberler

Erdem Koleji Mezunları Buluştu

Erdem Koleji 20. Eğitim-Öğretim yılının sonunda mezun öğrencileriyle mangal programında buluştu.

Eğitim-öğretim hayatının 20. yılını dolduran Erdem Koleji, mezun öğrencilerini okulda düzenlenen yemek programında bir araya getirdi. Erdem Koleji Mezunlar Ofisinin bu yıl ikincisini düzenlediği ve geleneksel hale getirilen programın asıl amaçları arasında mezun öğrencileri birbirleriyle kaynaştırmak ve kariyer planlaması için birbirlerine destek olmaları var.

Düzenlenen programla yıllar sonra mezun oldukları okuldaki sıra arkadaşlarıyla bir araya gelen öğrenciler hasret giderdi. Yeni mezun olan öğrenciler, iş hayatına atılmış ya da üniversite okuyan mezun öğrencilerle fikir alışverişlerinde bulundu. Dünyanın birçok bölgesinde, ülkemizde ve bölgede çeşitli görevlerde başarılar elde eden mezunlar deneyimlerini birbirleriyle paylaştı.

Programı hazırlayan yöneticilere ve idarecilere teşekkür eden mezunlar böyle bir programda bir araya geldikleri için mutlu olduklarını dile getirdiler. Programla ilgili Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez: “Birbirinden farklı alanlarda başarılar elde etmiş mezun öğrencilerimizi görmek bizi gururlandırıyor. Biz büyük bir aileyiz. Her bir öğrencimiz ve mezunumuz bizler için çok değerli. Her geçen gün biraz daha büyüyen ailemizin başarıları da giderek artacaktır. Programa katılan mezunlarımıza bizlerle birlikte olma mutluluğunu bir kez daha yaşattıkları için teşekkür ederiz.” dedi.

Yorum Yok

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.