Aramak istediğiniz kelimeyi yazınız...

Erdem'den

Haberler

Erdem Koleji Özde-Bir Sınavında Yine Zirvede

Ocak ayının ilk haftasında gerçekleştirilen Türkiye geneli ÖZDE-BİR sınavında Erdem Koleji, Fen Lisesinde 1 Türkiye birinciliği, 1 Türkiye üçüncülüğü ve Erdem Koleji Ortaokulu, ortaokullar arasında il birinciliği ile zirvedeki yerini aldı.

Daha önce gerçekleşen Türkiye geneli deneme sınavlarında başarıların altına adını altın harflerle yazdıran Erdem Koleji, bu başarılarına bir yenisini daha ekledi. Ocak ayının ilk haftasında gerçekleştirilen ÖZDE-BİR deneme sınavında Erdem Koleji Fen Lisesinden Batuhan İnci Türkiye birincisi, Ali Çayır Türkiye üçüncüsü oldu. Ayrıca Erdem Koleji Ortaokulu, ortaokullar arasında il birinciliği ile başarısını pekiştirdi.

Erdem Koleji Ortaokulu, 8. sınıflarda il birinciliği, 7. Sınıflarda Türkiye üçüncülüğü ve il birinciliği, 6. sınıflarda Türkiye üçüncülüğü ve il birinciliği 5. sınıflarda il beşinciliği başarısını elde etti. Lisede ise 9. Sınıflarda Türkiye yedinciliği ve il ikinciliği 11. Sınıflarda il onunculuğu başarılarını elde ederek başarının tesadüf olmadığını bir kez daha gösterdi.

Düzenli ve azimli çalışmanın, başarının anahtarı olduğunu ifade eden Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, Türkiye geneli ve il geneli dereceye giren tüm öğrencileriyle gurur duyduklarını belirterek bu başarıda emeğini esirgemeyen öğretmenler ve velilere teşekkürlerini iletti.

Yorum Yok

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.