Aramak istediğiniz kelimeyi yazınız...

Erdem'den

Haberler

Erdem Koleji Yeni Eğitim-Öğretim Dönemine Hazır

Erdem Koleji 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılına hazır. Okul yönetimi, öğretmen, öğrenci ve velileriyle hep birlikte hazır olan okul, açılış programının ardından yeni dönemi başlattı.

Yaz tatilinin ardından Erdem Koleji öğretmen ve öğrencileri, bugün çalan ilk ders zili ile yeni döneme başladı.

Erdem Kolejinde öğrenciler eğitim-öğretim yılının başlamasının heyecanını yaşadı. Sabah erkenden okula gelen çocuklar, zilin çalmasıyla birlikte sınıflara girdi. Heyecan ve mutlulukları gözlerinden okunan birinci sınıf öğrencileri okula uyum sağlamakta zorluk çekmedi. Öğrencilerin heyecanına ortak olan velilerin de mutlulukları görülmeye değerdi.

Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, okul bahçesinde yaptığı konuşmada, yeni eğitim-öğretim yılının herkes için başarılı geçmesi temennisinde bulundu. Öğrencileri en iyi şekilde hayata hazırlayacaklarını belirterek, “2018-2019 eğitim ve öğretim yılına başladığımız bu güzel günde hepimiz heyecanlıyız. Yeni eğitim-öğretim yılımız ülkemize, şehrimize ve okulumuza hayırlı olsun. Hepimiz için başarı dolu bir yıl diliyorum.” dedi.

Geçen yıl elde edilen başarılara da değinen Sönmez, başarıların her yıl artarak devam etmesi için elinden geleni yapacağını belirtti. 2018 YKS sonuçlarına göre 23 tıp fakültesi ve %75 oranında öğrencilerini üniversiteye yerleştirme oranından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten okul yönetimi, başarılarla dolu bir yıl daha geçmesini temenni etti.

Yorum Yok

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.