Aramak istediğiniz kelimeyi yazınız...

Erdem'den

Haberler

Erdem Kolejinde Çevre Bilinci Tiyatrosu

Erdem Koleji Drama Kulübü ve Erdem Koleji Eko Tim’in iş birliği ile düzenlenen, eko-okul kapsamında çevre bilinci ve hayvan sevgisi konulu tiyatro, izleyenlerin beğenisini kazandı.

Erdem Koleji amfi salonunda gerçekleşen tiyatroya anaokulu ve ilkokul öğrencilerinin yoğun ilgisi vardı. Eko-Okul doğa ve çevrenin korunması projesi kapsamında çevre bilinci ve hayvan sevgisinin anlatıldığı tiyatro oyunu, izleyenlerin beğenisini kazandı.

Hayvanlarla insanlar arasındaki ilişkinin ve insanların hayvanlara zarar vermemesi gerektiğinin önemine vurgu yapılan tiyatro oyununu Erdem Koleji bünyesindeki Hasan Kalyoncu Anaokulu öğrencilerinin yanı sıra çok sayıda anaokulu öğrencisi, tiyatroya yoğun ilgi gösterdi. Tiyatro bitiminde günün anısı olarak tüm öğrencilere balon dağıtıldı.

Hayvanları ve yaşadığımız çevremizi korumanın önemine vurgu yapan Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, çocukları küçük yaşta bilinçlendirecek teorik ve pratik etkinliklere devam edeceklerini ifade etti. Tiyatro gösterisine izleyici olarak katılan tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkürlerini iletti.

 

Yorum Yok

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.