Aramak istediğiniz kelimeyi yazınız...

Erdem'den

Haberler

Erdem Kolejinde Geleneksel Tanışma Kahvaltısı Gerçekleşti

Her sene geleneksel olarak düzenlenen, yeni eğitim öğretim yılına güzel başlangıç anlamına gelen ve mevcut çalışanlarla kuruma yeni katılan personellerin kaynaşması amaçlanan Erdem Koleji Geleneksel Kahvaltı etkinliği, bu sene Gaziantep Üniversitesi Seyirtepe Restaurantta gerçekleşti.

Kahvaltıda, 2018 – 2019 eğitim-öğretim yılında akademik, kültür-sanat ve sportif alanlardaki elde edilen başarılarda emeği geçen öğretmenlerimize başarı belgesi takdim edildi. Ayrıca kurumumuz bünyesi altında birinci, ikinci ve üçüncü beş yıllık çalışma dilimini dolduran personellerimize ise kıdem nişanı verildi.

Her sene biraz daha büyüyen bir aile olduklarını dile getiren genel müdürümüz Mehmet Örfi Sönmez, “Başarı, aile olmanın getirdiği bir sonuçtur. Erdem Koleji ailesi olarak her geçen yıl biraz daha büyüyoruz ve elde ettiğimiz başarıların üzerine koyuyoruz. Bu sene aramıza katılan çalışma arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor, herkese hayırlı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.” dedi. Kahvaltı etkinliği, müzik öğretmenleri tarafından verilen mini konserin ve beraber çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Yorum Yok

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.