Aramak istediğiniz kelimeyi yazınız...

Erdem'den

Haberler

Erdem’de Bilim, Kültür ve Sanat Fuarı

Erdem Kolejinin düzenlediği Bilim, Kültür ve Sanat Fuarında birbirinden farklı etkinlikler ve hazırlanan çalışmalar yoğun ilgi topladı.

Erdem Kolejinde ikincisi düzenlenen “Bilim, Kültür ve Sanat Fuarı”nda gerçekleştirilen çalışmalarla birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı. Öğrencilerin hazırladıkları projeler, sunumlar ve birbirinden farklı dallarda ki projeler hem okul öğrencilerinin hem de misafir okul öğrencilerinin büyük beğenisi topladı.

Fuarda bulunan robotlar, enerji dönüşümü, atom modelleri, çiçeğin kısımları, tarihi yapılar ve kelime oyunu stantlarına yoğun ilgi gösterildi. Öğrenciler kendi hazırladıkları projeleri ve sunumları fuar süresi boyunca izleyicilere tanıttı.

Birbirinden farklı yarışmaların da düzenlendiği fuarda öğrenciler eğlenirken öğrendiler. Açılışı Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez ve Erdem Koleji Genel Müdür Yardımcısı Nevin Durdu Kalyoncu gerçekleştirdi. Fuarın sonraki yıllarda da devam etmesini istediklerini belirten okul yönetimi, öğrencilerin faydalanabileceği her etkinliğin arkasında olduklarını ifade etti.

Yorum Yok

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.