Aramak istediğiniz kelimeyi yazınız...

Erdem'den

Haberler

Erdem Kolejinde Karne Heyecanı

Erdem Koleji öğrencileri karne heyecanını yaşadı. Karne alan öğrencilerin heyecanları gözlerinden okunuyordu.

Erdem Koleji öğrencileri 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ikinci dönem karnelerini aldı. Öğrencilerin sabırsızlıkları gözlerinden okunuyordu. Karne alan öğrencilerin ve velilerin heyecanı görülmeye değerdi. Bir yıllık okul döneminin sonuna gelen öğrenciler ve öğretmenler sevinçle burukluğu aynı anda yaşadıklarını dile getirdi.

Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek tüm öğrencileri ve öğretmenleri tebrik etti. Öğretmenler öğrencilerine tatillerini en verimli şekilde geçirmelerini tavsiye etti. Eğlenin ve kitap okuyun, tavsiyelerinde bulundular. Öğrenciler, yoğun geçen senenin ardından dinlenme fırsatı yakalayacak.

Ayrıca Erdem Koleji 2017-2018 eğitim öğretim yılında akademik, spor, kültür-sanat anlamdaki başarılarıyla dolu dolu bir yıl geçirdi. Akademik alanda Türkiye geneli yapılan deneme sınavlarında yedi Türkiye derecesi, spor alanında 8 altın, 4 gümüş 6 bronz madalya kazanıldı. Kültür sanat alanında katılım sağlanan projeler, resim yarışmaları ve yarışmalarda altı derece elde edildi.

Yorum Yok

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.