Yeditepe Mahallesi No:386 Şahinbey/Gaziantep | 0(342) 360 37 50 | info@erdemkoleji.k12.tr

Erdem Koleji öğrencisi tenis dalında ikinci oldu

Gazi Oyunları müsabakaları Kort Tenisi turnuvasında Erdem Koleji öğrencisi Mehmet Burak Sakmak, Yıldızlar kategorisinde İl 2.’si oldu.

İL İKİNCİSİ OLDU                                                                                                                                                                                                                                                           

2. Gazi Oyunları müsabakaları tüm heyecanı ile sürüyor. Bir çok dalda başarı gösteren Erdem Koleji son olarak Tenis kortu müsabakalarında başarı elde etti. Müsabakalar kapsamında düzenlenen Kort Tenisi turnuvasında Erdem Koleji öğrencisi Mehmet Burak Sakmak rakiplerini yenerek Yıldızlar kategorisinde İl 2.’si oldu.

GURURLANDIRAN BAŞARI

Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, öğrencilerinin Tenis kortu turnuvasında 2. olmasının gururunu yaşadıklarını belirtti. Sönmez, “Spor branşlarında öğrencilerimizin başarısı bizleri mutlu ediyor. Son olarak Tenis Kortu müsabakası Yıldızlar kategorisinde  2.’lik elde eden Mehmet Burak Sakmak’ı ve  öğretmenlerimizi kutlarım. Öğrencilerimizin başarısının artarak devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Tenis Kortu turnuvasında 2. olan Mehmet Burak Sakmak, müsabakalarda başarı elde ettiği için çok mutlu olduğunu söyledi.  Sakmak , ” 5 yıldır Tenis sporu ile ilgileniyorum. Müsabakalarda daha büyük başarılar elde etmek için çok çalışıyorum. Akademik ve spor hayatımda destek veren herkese teşekkür ederim. Hedefim bir sonraki büyük müsabakalarda şampiyon olmak” şeklinde konuştu.