Yeditepe Mahallesi No:386 Şahinbey/Gaziantep | 0(342) 360 37 50 | info@erdemkoleji.k12.tr

Erdem Koleji’nden Kaynaşma Etkinliği

Erdem Koleji ve Hasan Kalyoncu Anaokulu akademik ve personel kadrosu, yeni eğitim dönemi tanışma ve kaynaşma etkinliğinde bir araya geldi.

KEYİFLİ ANLAR YAŞANDI

Erdem Koleji ve Hasan Kalyoncu Anaokulu yönetimi, yeni eğitim dönemi kapsamında hafta sonu Erikçe Parkı MSM’de akademik ve personel kadrosunun katılımı ile tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenledi. Organizasyonda kahvaltının yanı sıra müzik dinletisi gerçekleştirildi. Keyifli anların yaşandığı etkinlik samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşti.

‘BİRÇOK BAŞARIYA İMZA ATACAĞIZ’

Etkinlikte katılımcılarla tek tek ilgilenen Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, başarılarla dolu güzel bir dönem temennisinde bulundu. Sönmez, “Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Hep birlikte birçok başarıya imza atacağımıza inancım tam. Yeni dönemde yıl içerisinde yeniliklerimiz olacak. Akademik başarılarımızın en üst seviyede olduğu bir dönem diliyorum. Ayrıca amacımız kendini her alanda ifade edebilen, topluma faydalı bireyler yetiştirmek” dedi.

Eğitim kadrosu ve personel açısından motivasyon sağlayan etkinlik sonrası tüm kadroyla ‘Yeni akademik sezona’ hazırız pozu verildi.