Yeditepe Mahallesi No:386 Şahinbey/Gaziantep | 0(342) 360 37 50 | info@erdemkoleji.k12.tr

ERDEM KOLEJİ ÖĞRENCİSİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

Gaziantep Özel Erdem Koleji öğrencisi Alper Gencer, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Siirt’te düzenlenen Okul Sporları Küçükler- Yıldızlar Karate Grup Müsabakalarına katıldı. Erdemli öğrenci Alper Gencer, müsabakada 2’nci oldu. Gencer’in bir sonraki rotası Türkiye finalleri…

Gaziantep Özel Erdem Koleji öğrencileri birçok farklı spor alanında kazandıkları başarılar ile gururlandırıyor. Özel Erdem Koleji öğrencisi Alper Gencer, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Siirt’te gerçekleştirilen Okul Sporları Küçükler-Yıldızlar Karate Grup Müsabakalarına katıldı. Müsabakada rakiplerini eleyen sporcu Gencer, 2’ncilik madalyasını kazandı. Erdemli öğrenci Alper Gencer, Kırşehir’de düzenlenecek olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

“ERDEMLİLER GELECEĞİ AYDINLATIYOR”

Gaziantep Özel Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, “Eğitimde başarılı bireyler yetiştirmenin yanı sıra, yetenekleri doğrultusunda desteklediğimiz her öğrencimiz elde ettiği başarılar ile geleceğimizi aydınlatıyor. Erdem Koleji ailesi olarak Türkiye finallerine katılacak olan öğrencimiz Alper Gencer ile gurur duyuyoruz” ifadelerine yer verdi.