Yeditepe Mahallesi No:386 Şahinbey/Gaziantep | 0(342) 360 37 50 | info@erdemkoleji.k12.tr

Erdemli öğrenciler finalde…

Türkiye Zeka Vakfı tarafından düzenlenen Okullar arası Zeka Oyunları Yarışması’nda Gaziantep Özel Erdem Koleji öğrencileri büyük başarı elde ederek Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı. Erdemli öğrenciler yarışmada hem okullarını hem de Gaziantep’i temsil edecek.

Gaziantep’te eğitimin önemli aktörlerinden olan Özel Erdem Koleji, çağdaş eğitim anlayışı, spora ve sporcuya verdiği önem ve öğrencilerinin her alandaki başarıları ile adından sıkça söz ettiriyor. Son olarak

21 Mayıs Pazar Günü Türkiye Zeka Vakfı tarafından Gaziantep’te düzenlenen Okullar arası Zeka Oyunları Yarışmasına katılan Gaziantep Özel Erdem Koleji  Ortaokul öğrencileri Berra Sağır, Hüseyin Eymen İçoğlu ve İlkokul öğrencisi Ahmet Akhan yarışmaya damga vurdu. Erdemli öğrenciler, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) düzenlenecek olan Türkiye Finallerine katılacak.

‘BAŞARIYI DESTEKLEMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ’

Özel Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, Erdemli öğrencilerin bu başarısını kutladı. Öğrencilerin akademik başarısının yanı sıra spor, bilim ve sosyal alanlarda da nitelik sahibi olmalarını önemsediklerini vurgulayan Sönmez, Türkiye finallerinde yarışacak olan öğrencilere başarı dileğinde bulundu.